3 ILGAAMŽIŠKUMO PASLAPTYS . 
NAUJOJO AMŽIAUS LIGOS IR KAIP JAS IŠGYDYTI BE VAISTŲ 
Konferencijos laikas: Kovo 14 dieną, 11:00 valandą.
patvirtinu registraciją į renginį ir sutinku gauti priminimus apie artėjančius renginius ir su jais susijusią medžiagą.
*Ribotas dalyvių kiekis - Tik 100 nemokamų vietų!

ŠIOJE KONFERENCIJOJE SUŽINOSITE

Kaip žmogus, net nesusimąstydamas palaipsniui kiekvienais metais žlugdo savo organizmą ir, kaip identifikuoti silpnąsias organizmo vietas ir jas sustiprinti nenaudojant jokių vaistų.

Kaip šių dienų pasaulio vartotojiškumas ir perteklinis vartojimas perdirbto maisto, susilpnino žmogaus prigimtinę imuninę sistemą ir kaip skiriant vos kelias minutes per dieną, pradėti gyventi sveikesnį gyvenimo būdą.

Kokios ilgaamžiškumo paslaptys japonų tautai leido išvengti ankstyvų susirgimų, palengvino senatvės laikotarpį ir kaip galime integruoti į savo gyvenimą tokius įpročius, kurie mums leistų džiaugtis gyvenimu visa širdimi.

Sveikatingumo testas, kuris leis greičiausiu ir efektyviausiu būdu nusistatyti dabartinę fizinę/psichologinę būklę išvengiant ilgų eilių prie daktaro kabineto.

5 efektyvūs vaistai iš gamtos, leidžiantys žmogaus organizmui pakilti antram gyvenimui, išvengiant vaistų buteliukų namuose.

KONFERENCIJĄ VES NUTRICIOLOGĖ LAURA LAZDYNIENĖ

Kaip sako pati Laura: “Mano istorija prasidėjo prieš 16 metų, o gal reikėtų sakyti ir dar anksčiau: nuo domėjimosi biologija, anatomija ir svajonių tapti šimpanzių tyrinėtoja, o gal net gyvačių gaudytoja... Bet gyvenimas dažnai pažeria staigmenų. 

Sveikatos, natūralumo temos man tapo ypač aktualios pradėjus lauktis pirmagimio. Laikui bėgant mano kaupiama patirtis bei žinios vis labiau augo ir man tapo svarbu pasidalinti, perteikti sukauptas žinias įvairiuose sveikatingumo renginiuose bei savo įkurtose sveikos gyvensenos parduotuvėse. 

Esu nutriciologė, todėl daug dėmesio skiriu būtent maisto papildų sudedamosioms dalims ir jų suderinamumui. 

Dirbant su žmonėmis man svarbiausias dalykas yra bendravimas, nes tik artimas ryšys man padeda ne tik surasti geriausius sprendimus, bet ir sužinoti, kokiose srityse vis dar turiu tobulėti.”

Naujoms žinioms ir įgūdžiams niekada nebus pabaigos, todėl Laura nuolatos ne tik dalijasi savo gerąja patirtimi, bet ir visada yra pasiryžusi tobulėti, atsakingai kaupia žinias, mokosi, lanko seminarus tam, kad rastų geriausius sprendimus ir jais dalintųsi.

PAPILDOMOS DOVANOS UŽSIREGISTRAVUS!

Detoksikacinis mitybos planas 

Padės išvalyti organizmą, pagerinti savijautą, suaktyvinti virškinimą. Detoksikacinio mitybos plano rekomenduojame laikytis ne ilgiau nei 5-7 dienas. Mitybos plano pagrindas - augalinės kilmės receptai, gausu patiekalų su daržovėmis, detoksikacinių kokteilių receptų.

Detox kokteilių knygelė

Žalieji kokteiliai, kurie padės išvalyti organizmą, papildys kūną naudingomis medžiagomis, suaktyvins virškinimą
Visos teisės priklauso Žalioji Dėžutė